Aktualności

26 czerwca 2019 21:27 | Aktualności

Pożegnanie z Seniorami

Nadszedł czas rozstania z Seniorami, z którymi gimnazjaliści spędzili po sąsiedzku dwa lata. Ten rok szkolny szczególnie obfitował we wspólne przedsięwzięcia, razem obchodzone państwowe uroczystości i okolicznościowe święta.

6 czerwca Seniorzy z Domu Dziennego Pobytu Senior+ oficjalnie pożegnali się z gimnazjalistami uroczystym programem artystycznym. Piosenki, opowiadające o latach szkolnych i nadchodzących wakacjach, przeplatane wierszami i sentencjami o nauce, przyjaźni i innych wartościach w życiu zachwyciły i wzruszyły młode serca i umysły i w niejednym oku zakręciła się łezka. Nastąpiło również wręczenie dyplomów zawodnikom, którzy wygrali w Gimnazjalno - Senioralnych Mistrzostwach Piłkarzyków ‘2019. Mecze odbywały się w poprzednich tygodniach między drużynami z DDP Senior+ i gimnazjum, noszącymi m.in. nazwy: „Ślepe Krety” (III miejsce), „Kręcimy, nie śpimy” (II miejsce), „Coco Jumbo” (miejsce I). Spotkanie zakończyło się tradycyjnym pysznym poczęstunkiem i wręczeniem młodzieży słodkich upominków.

Gimnazjaliści podziękowali Seniorom za współpracę i wszystkie miłe chwile pamiątkowymi laurkami pożegnalnymi, które wraz z obrazkiem maków (by przypominały patrona gimnazjum) zostały uroczyście wręczone przed zakończeniem uczniowskiego roku szkolnego.

Przeczytano: 67 razy. Wydrukuj|Do góry