Aktualności

10 maja 2019 07:19 | Aktualności

KWIECIEŃ w GIMNAZJUM

Życie gimnazjalistów w kwietniu tego roku, choć targane społecznym niepokojem, zdominowały egzaminy końcowe.

W dniach 10-12 kwietnia odbyły się kolejno trzy części egzaminu: humanistyczna, matematyczno-przyrodnicza i z języków obcych.

Uczniowie przystąpili doń w optymistycznych nastrojach i -mimo początkowego napięcia i późniejszego zmęczenia, wynikającego z wysiłku umysłowego, mającego ukoronować ich kilkuletnią pracę- ukończyli swe zmagania z zadaniami w 100%-owej frekwencji i z pełną satysfakcją.

Oczywiście wyniki poznamy dopiero w czerwcu, ale pierwsze wrażenia i nadzieje pozwalają wierzyć, że przyniosą sporo zadowolenia, zarówno samym uczniom, jak i ich nauczycielom i rodzicom.

W oczekiwaniu zatem na wyniki testów pragniemy podziękować wszystkim nauczycielom Gimnazjum mającym udział w przygotowaniu uczniów do egzaminów, pedagogom z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi w Lądku Zdroju oraz ze szkół podstawowych w Lądku Zdroju i Trzebieszowicach za pomoc w pracach zespołów nadzorujących.

Dziękujemy także Panu Burmistrzowi i Pani Wiceburmistrz, których krótka wizyta w pierwszym dniu egzaminów, obfitująca w słowa otuchy, szybkie rady i życzenia powodzenia, dodały estymy temu wydarzeniu.

Równie serdeczne podziękowania należą się mamom, które dzielnie wspierały swe dzieci, dbając także w czas egzaminów o ich formę psycho-fizyczną, przygotowując smakowite i pięknie wyglądające, barwne, wiosenne kanapki.

A że Święta Wielkanocne już za nami i życzenia mieliśmy okazję złożyć tylko najbliższym osobom i instytucjom zawiązanym z Gimnazjum, pozwalamy sobie w tym miejscu życzyć wszystkim pięknej wiosny oraz optymizmu i spokoju.

Przeczytano: 115 razy. Wydrukuj|Do góry