Gimnazjum Publiczne im. gen. Stanisława Maczka - Klasa 3b

Wychowawca

Sylwana Brzank-Kawa

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język angielski gr.2 Monika Dobrzeniecka
08:50 - 09:35 historia 19 Sylwana Brzank-Kawa
09:40 - 10:25 chemia 5 Jolanta Pająk-Bielecka
10:40 - 11:25 język angielski gr.1 Monika Dobrzeniecka
język niemiecki gr.2 Dorota Bryksa-Samosiej
11:30 - 12:15 język polski 17 Anna Rajczakowska
12:25 - 13:10 matematyka 16 Agata Rafałko
13:20 - 15:05 edukacja dla bezpieczeństwa 16 Agata Rafałko

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 język polski 17 Anna Rajczakowska
08:50 - 09:35 biologia 14 Anna Bieńkowska
09:40 - 10:25 fizyka 5 Jolanta Pająk-Bielecka
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne Edyta Kolendo
11:30 - 12:15 wychowanie fizyczne Edyta Kolendo
12:25 - 13:10 historia 19 Sylwana Brzank-Kawa
13:20 - 14:05 zajęcia artystyczne 5 Agata Busz

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 16 Agata Rafałko
08:50 - 09:35 język polski 17 Anna Rajczakowska
09:40 - 10:25 wiedza o społeczeństwie 17 Anna Rajczakowska
10:40 - 11:25 język niemiecki gr.1 Dorota Bryksa-Samosiej
10:45 - 11:25 język angielski gr.2 Monika Dobrzeniecka
11:30 - 12:15 geografia 14 Beata Kaczmarczyk
12:25 - 13:10 religia 13 ks. Grzegorz Kwiatkowski
13:20 - 14:05 język angielski gr.1 Monika Dobrzeniecka

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 16 Agata Rafałko
08:50 - 09:35 język polski 17 Anna Rajczakowska
09:40 - 10:25 język angielski gr.1 Monika Dobrzeniecka
język niemiecki gr.2 Dorota Bryksa-Samosiej
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne Edyta Kolendo
11:30 - 12:15 wychowanie fizyczne Edyta Kolendo
12:20 - 13:10 zajęcia techniczne 5 Agata Busz
13:10 - 14:05 religia 13 ks. Grzegorz Kwiatkowski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:00 - 08:45 matematyka 16 Agata Rafałko
08:50 - 09:35 język polski 17 Anna Rajczakowska
09:40 - 10:25 język niemiecki gr.1 Dorota Bryksa-Samosiej
język angielski gr.2 Monika Dobrzeniecka
10:40 - 11:25 historia 19 Sylwana Brzank-Kawa
11:30 - 12:15 narada 19 Sylwana Brzank-Kawa
12:25 - 13:10 geografia 14 Beata Kaczmarczyk